Nie wiele brakowało, by świat nigdy nie dowiedział się o jej talencie i potężnym głosie… Na szczęście życie dziewczynki uratowały dwa przeszczepy

Życie to bardzo cenny i kruchy dar.

Dzieciństwo powinno być najszczęśliwszym okresem w życiu człowieka, ale nie każde dziecko może cieszyć się urokami tego czasu. Niektóre maluchy są bardzo chore i muszą miesiącami, jeśli nie latami, leżeć w szpitalu i przechodzić bolesne terapie.

Nic tak nie porusza i nie zasmuca, jak choroba dziecka. Świadomość, że ten mały człowiek nie zdołał jeszcze zakosztować uroków życia, a już jest poważnie lub śmiertelnie chory, ściska za serce i sprawia, że świat jawi się jako niezwykle niesprawiedliwy.

Niektóre choroby można pokonać, inne nie. Wiele zależy od wdrożonego leczenia, a kiedy już zawodzą wszelkie metody terapii, lekarze rekomendują przeszczep chorego organu. Niestety od lat brakuje dawców…

Przeszczepy ratują życie, dlatego lekarze apelują, by nie bać się oddawania narządów. Wystarczy napisać oświadczanie, że po śmierci zgadzamy się na pobór narządów, włożyć kartkę do portfela i gotowe. Można też zapisać się do bazy dawców szpiku kostnego i uratować kogoś chorego na białaczkę.

Transplantacja okazała się jedynym ratunkiem dla Angelici Hale. Dzięki przeszczepom dziewczynka żyje i może robić to, co kocha, czyli śpiewać. Niedawno wystąpiła w telewizyjnym show, gdzie pokazała, jak wyjątkowy ma talent.

Zapraszamy na kolejną stronę, gdzie znajdziecie nagranie w występu uroczej Angelici. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : viral4real.com, youtube.com

Reply