Ten animowany film trwa niecałe 4 minuty, ale do głębi porusza i zasmuca, bo pokazuje jak głupi i zachłanny jest człowiek

Nasz świat przed zagładą może już tylko uratować zdrowy rozsądek.

Domem wszystkich ludzi jest Ziemia, ale wiele osób zapomina, że planeta to wspólne dobro ludzkości, o które każdy musi dbać. Jeśli w dalszym ciągu ludzie będą tak bardzo dewastować przyrodę i eksploatować zasoby naturalne, to przyszłość Ziemi rysuje się w dramatycznie czarnych barwach.

Przyroda z roku na rok bardzo się zmienia, a wielu z tych zmian nie będzie można cofnąć. Ekolodzy biją więc na alarm, by przywódcy na całym świecie poszli po rozum do głowy i zaczęli skutecznie dbać o Matkę Ziemię. Niestety w większości przypadków odezwy te są ignorowane np. w Chinach, które swym przemysłem od dekad zatruwają Azję.

Problem niszczenia naszej planety i traktowania środowiska naturalnego jak dojnej krowy, bulwersuje Steve Cuttsa. To angielski artysta, zajmujący się grafiką i animacją, który swoimi pracami zwraca się z apelem do ludzi, bo przestali niszczyć przyrodę.

Do najbardziej znanych prac Steva Cuttsa należy animacja pod tytułem „Man”, którą możecie oglądnąć już na drugiej stronie tego artykułu.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : youtube.com

Reply