Tego dnia po raz pierwszy usłyszała głos ukochanego, ale nie spodziewała się, że powie coś takiego

Zmysł słuchu jest ważny, dzięki niemu możemy porozumiewać się z innymi, odbierać komunikaty, ale też spędzać przyjemnie czas na słuchaniu muzyki. Słuch można łatwo uszkodzić, zwłaszcza obecnie, gdy od dziecka używa się słuchawek. Na szczęście dla osób niesłyszących, które urodziły się z wadą bądź z czasem straciły zmysł nowoczesne aparaty, których prawie nie widać są już dostępne dla większości chorych.

 

Najpopularniejsze są implanty ślimakowe, które zakładane są chirurgicznie zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Taki właśnie implant został wszczepiony Andrei, potem wraz z lekarzem został on włączony i kobieta po raz pierwszy usłyszała głos mamy, która powiedziała jej, że ją kocha oraz chłopaka.

Kevin Peakman, chłopak Andrei wykorzystał ten moment pełen łez radości i zapytał Andree, czy ta zostanie jego żoną. Kiedy dziewczyna zalana łzami po raz pierwszy usłyszała najpiękniejsze słowa od Kevina, który powiedział:

Bardzo cię kocham i jesteś moją najlepszą przyjaciółka, kochanie, dlatego chciałbym cię zapytać, czy zostaniesz moją żoną?

Na szczęście Andrea się zgodziła :)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : wereblog.com, youtube.com


Reply