Ariana Grande z powodzeniem mogłaby zastąpić połowę topowych wokalistek. Zobaczcie, jak genialnie naśladuje ich głosy

Największym skarbem każdego wokalisty jest niepowtarzalny głos, który ma w sobie coś na tyle wyjątkowego, że przyciąga tłumy. I choć ogólnie barwa głosu jest cechą wrodzoną, to można ją ćwiczyć, by była bardziej zróżnicowana.

Zawodowi wokaliści codziennie ćwiczą swoje głosy, które są ich narzędziem pracy i zarobku, a także najcenniejszym dobrem, ponieważ ich utrata oznaczałaby koniec kariery. Choć powszechnie uważamy niektóre wokale za unikalne i niemożliwe do podrobienia, to jednak nie prawda, ponieważ każdy głos można podrobić, a przynajmniej bardzo podobnie udać.


ariana-grande-p


Niezwykły talent do śpiewania czyimś głosem ma Ariana Grande, 23-letnia wokalista i aktorka z Florydy. Dziewczyna nie musi szukać rozgłosu udając kogoś innego, ponieważ już wypuściła na rynek kilka muzycznych hitów (m.in. Break Free, Dangerous Woman, Problem) i ma swoich wiernych fanów, ale zabawa muzyką sprawia jej po prostu radość, więc postanowiła zabawić się w naśladowanie.

Ariana Grande m.in. skomponowała piosenkę „All My Love” wykorzystaną w ścieżce dźwiękowej „Igrzysk Śmierci”

ariana-grande-1


W rozrywkowym programie telewizyjnym Saturday Night Live postanowiła w zabawny sposób odnieść się do twórczości swoich starszych koleżanek po fachu i zaśpiewała ich głosami. Ariana pokazała swoim humorystycznym występem dwie rzeczy: że każdego można podrobić oraz że posiada niewiarygodny talent, a w gardle ma niewyczerpaną paletę barw.

Ariana zaśpiewała fragmenty hitów Britney Spears, Celine Dion, Shakiry, Rihanny i Whitney Houston

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply