Za wszystkie oszczędności kupili obrączki. Ekspedientka długo będzie żałowała, że tak skomentowała niedrogi zakup…

Nie ma większego szczęścia niż poślubienie najlepszego przyjaciela, osoby, z którą chce się spędzić całe życie, bo wie się, że można na niej polegać.

Spotkanie właściwej osoby, z którą można iść przez życie nie jest łatwe. To próba charakterów dla obu stron, bo kiedy opadnie już pierwsze zakochanie, emocje się uspokoją to dopiero wtedy widać, jak naprawdę zachowuje się druga osoba, jak bardzo sami potrafimy pójść na kompromis. Wtedy zaczyna się prawdziwa praca w związku.

 

engagement-1718244_960_720

 

Dobranie się w związku jest bardzo ważne i weryfikują to kłopoty. Dobrze wspólnie się żyje, gdy nie ma problemów. Każdy ma dobrą wypłatę, pasje i czas na nie. Wszystko jest jak w amerykańskim filmie. Jednak życie ma dla nas przykre niespodzianki – choroby, utrata pracy i wszystkie te trywialne problemy nie omijają nikogo.

A to właśnie prawdziwe życie, wtedy okazuje się, czy osoba, która jest u twojego boku, jest twoim wsparciem i będziecie razem pokonywać takie przeszkody, czy wręcz odwrotnie. Nie ma nic gorszego, niż osoba, która jest roszczeniowa, wygodna i nie chce tracić swojego komfortu, na rzecz innych. Na szczęście Ariel Desiree McRae spotkała właściwego faceta, który udowodnił, co w życiu jest najważniejsze.

 

happy young romantic couple in love buy jewelry ring in luxury store

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply