Podczas aresztowania podejrzany splunął w twarz ślicznej policjantce. Nikt nie przypuszczał, że to zdarzenie stanie się przyczyną jej śmierci

Praca policjanta niesie ze sobą wielkie ryzyko i nie zawsze ma ono taką postać, jak się można spodziewać.

Pościgi, strzelaniny i praca operacyjna wydają się największymi niebezpieczeństwami związanymi z pracą w służbach mundurowych. Niestety policjanci narażeni są na o wiele więcej zagrożeń, ponieważ stykają się z całym przekrojem społeczeństwa, a podejrzani bywają nieobliczalni.

W pracy policjanta nie ma rutynowych sytuacji. Zawsze może wydarzyć się coś nieoczekiwanego, poniewaz nigdy nie wiadomo, w jaki sposób będzie bronił się przestępca. Choć to ciężka i niebezpieczna praca, coraz częściej na życie w mundurze decydują się kobiety.

Arina Koltsova była piękną kobietą, która spokojnie mogłaby zostać modelką, ale Ukrainka zdecydowała się służyć społeczeństwu i skończyła szkołę policyjną. Swoją służbę pełniła w Kijowie i była ceniona przez kolegów i przełożonych. Kilka miesięcy temu pojechała interwencję, która niespodziewanie skończyła się dla niej tragedią.

Co takiego dokładnie się stało, że kobieta zmarła? Dalszą część jej historii znajdziecie na kolejnych stronach tego artykułu. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : awm.com, wikipedia.org

Reply