Kiedy internetowy troll zaatakował uczestników paraolimpiady, Arnold Schwarzenegger bez wahania zmiażdżył go w komentarzu

Nie wiadomo, co kieruje ludźmi, którzy zasiadają przed komputerem po to, tylko by krytykować i naśmiewać się z innych.

W internecie chyba każdy z nas miał do czynienia z trollem, który spędza czas na pisaniu wrednych i chamskich komentarzy. Wszystko jest źle, czy ktoś jest gruby, czy wysportowany, czy zdrowy, czy chory. A jeśli coś osiągnął, to już w ogóle jest na celowniku takich osobników. Dlaczego takie lanie jadu jest dla niech jedyną pociechą w życiu, cóż każdy ma gorsze i lepsze dni, ale nie znaczy to, że czując się anonimowym, może obrażać innych.

keywordsking.com

 

Większość osób nawet nie zwraca uwagi na takich trolli, bo o to właśnie im chodzi. Jednak czasami przechodzą samych siebie, komentując w okrutny sposób np. osoby niepełnosprawne. Naśmiewanie się z innych z powodu niezależnych od nich ułomności bardzo źle świadczy o samym komentującym. Tak było w przypadku mężczyzny, który skomentował zdjęcie Schwarzeneggera z niepełnosprawnymi uczestnikami paraolimpiady. Arnold wrzucił zdjęcie z podpisem „Ci goście mnie inspirują!”

Długo nie musiał czekać na głupi komentarz, który przeczytasz na kolejnej stronie. 

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : facebook.com, boredpanda.com

Reply