Wrzuć TO do pralki i uzyskaj śnieżnobiałe pranie! Usuwa również żółte przebarwienia po antyperspirancie i plamy krwi!

W jasnych ubraniach niemal każdy dobrze się czuje i świetnie wygląda, jednak trudno utrzymać je w idealny stanie. Po zakupie są śnieżnobiałe, ale z czasem szarzeją i już nie są tak ładne, jak wcześniej.

Przyczyny mogą być różne np. osad znajdujący się w bębnie, kiepskiej jakości proszek czy farbowanie kolorowych fragmentów tkaniny. By przywrócić biel poszarzałym ciuchom, wypróbuj koniecznie sposób zaprezentowany poniżej. Jest skuteczniejszy niż niejeden specjalistyczny środek czyszczący!

aspiryna-wybiela


Jak przygotować domowy środek wybielający?

Weź pięć tabletek aspiryny i rozpuść je w ośmiu litrach ciepłej wody. Najlepiej je rozgnieść, aby szybciej połączyły się z wodą.

Włóż poszarzałe ubrania do miski i zalej je mieszanką. Pozostaw wszystko na ok. 8 godzin a najlepiej na całą noc. Upewnij się, że wszystkie rzeczy są dokładnie zanurzone.

Możesz wrzucić kilka tabletek do bębna, jednak lepszym rozwiązaniem będzie namoczenie. Wtedy efekt wybielający będzie o wiele lepszy.

1

2


Po upływie 8 godzin wyjmij ciuchy z wody, wypłucz i rozwieś. Oczywiście dla pewności możesz jeszcze je wsadzić do pralki i wyprać w delikatnym programie, ale nie powinno być to konieczne.

3


Aspiryna usunie nawet żółte przebarwienia po antyperspirancie oraz plamy krwi!

Jeśli chcesz wywabić krew, rozpuść tabletkę w ZIMNEJ wodzie i włóż do niej zabrudzoną tkaninę. Pamiętaj, że plamy krwi nie zostaną usunięte, gdy namoczysz ubranie w ciepłej wodzie!

4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : heftig.de

Reply