Pewien nowojorczyk zirytowany plagą osób robiących selfie z kijka, postanowił nieco uprzykrzyć im życie

Od kilku lat zdjęcia typu selfie, czyli robione samemu sobie, cieszą się dużą popularnością. Modę na tego typu fotki wzmocniło pojawienie się specjalnego kijka, który ułatwia skadrowanie zdjęcia.

W turystycznych miejscowościach widok osób z kijkami do selfie jest codziennością, ale amatorzy narcystycznego sposobu robienia zdjęć są plagą, pojawiającą się już pod każdą szerokością geograficzną. Ich liczba ciągle rośnie, co zaczyna irytować wiele osób, które uważają takie zachowanie za bezsensowne, by nie powiedzieć głupie.


selfie-p


Ilości osób robiących zdjęcia z kijka zaczęła irytować pewnego nowojorczyka. W jego ocenie, na zatłoczonym Manhattanie jest to coraz większy problem, gdyż pstrykanie takich fotek uniemożliwia innym turystom swobodne zwiedzanie, a mieszkańcom poruszanie się po ulicach. Mężczyzna postanowił więc w bardzo drastyczny sposób pokazać, jak bardzo mu to przeszkadza.

Czy was też denerwują osoby, które robią sobie zdjęcia z użyciem kijka?

selfie-1


Jak pokazać komuś, że selfie z kijka to irytujące zachowanie? Specjalnym sekatorem uciąć mu ten kijek, gdy jest w pełni pochłonięty ustawianiem się do idealnej fotki, która zapewne będzie służyć tylko temu, by pochwalić się przed znajomymi swoim cudownym i fascynującym życiem. No cóż, teraz wszystkie osoby „zaatakowane” przez nowojorczyka dwa razy pomyślą, zanim w publicznym miejscu wyciągną kijek do selfie i swoim pozowaniem zaczną utrudniać życie innym.

Mężczyzna wybrał ryzykowny sposób na oduczenie ludzi robienia selfie z kijka

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply