Ten pies był w tak fatalnym stanie, że nawet doświadczeni weterynarze nie mogli rozpoznać, jakiej jest rasy! Na jego widok wprost pękało serce

Nawet gdy cały świat mówi, że coś się nie uda, to nie warto tracić nadziei, bo nigdy nie wiadomo, co przyniesie przyszłość.

Bezpańskie zwierzęta żyją w każdym mieście. Sporą ich część stanowią porzucone domowe psy, którym szczególnie trudno jest przystosować się do życia na ulicy. Takie czworonogi nie potrafią szukać pożywienia, walczyć o schronienie i są mniej odporne na szkodliwe czynniki.

Killen to miasto położone na północy stanu Alabama w USA. Działa tam organizacja Heart of Alabama Save Rescue Adopt, która zajmuje się ratowaniem krzywdzonych czy bezpańskich zwierząt oraz szukaniem im nowych domów. HASRA działa non-profit, a jej wolontariusze pomogli już dziesiątkom czworonogów.

Do siedziby organizacji w ubiegłym roku trafił pies imieniem Augustus, pieszczotliwe zwany Auggie. Psiak był tak chory i wycieńczony, że lekarze nie mogli określić jego rasy, lecz pomimo fatalnych rokowań, podjęli się jego leczenia.

Całą historię Auggie znajdziecie na dalszych stronach artykułu. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : littlethings.com, youtube.com

Reply