Iracki Rambo zabił ponad 1500 terrorystów z ISIS. Nie uwierzysz, kim jest z zawodu!

Cały świat boi się terrorystów i ich krwawych ataków. Szczególnie Europejczycy w ostatnich latach przekonali się na własnych skórach, że groźby islamistów nie są wyssane z palca.

Zamachy z Madrytu, Londynu, Paryża czy Brukseli przerażają i udowadniają, że członkowie ISIS są zdolni do wszystkiego. Szokujące jest to, że do bojowników Państwa Islamskiego dołączają również mieszkańcy Europy. Walczą w ich szeregach i stanowią zagrożenie dla własnych rodaków.

Pomysłów na powstrzymanie ich zbrodniczej działalności jest mnóstwo, ale jak na razie żaden nie okazał się zbyt skuteczny. Dżihadyści wciąż straszą, a w internecie umieszczają kolejne filmy pokazujące egzekucje niewinnych ludzi. Światu wydaje się, że są bezkarni i w żaden sposób nie można ich powstrzymać. Pewien człowiek z Izraela postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i wypowiedział im wojnę. Mowa o Abu Azraelu, którego wszyscy nazywają Aniołem Śmierci lub Irackim Rambo.

Kim faktycznie jest ten człowiek? O tym na następnej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mensxp.com, gruntstuff.com, elitereaders.com

Reply