Baba Vanga przepowiedziała już wiele zdarzeń. Sprawdźcie, co mówiła o najważniejszych wydarzeniach 2018 roku 

Przyszłość rodzi w człowieku różne nadzieje, ale też budzi spore obawy.

Ludzie z natury są ciekawi przyszłości i dlatego od wieków próbują snuć wizje na jej temat tego, co spotka konkretne osoby oraz całą ludzkość i planetę. Niektóre z tych proroctw okazały się zaskakujące trafne, a ich autorzy zyskali światową sławę wieszczy. Wśród najbardziej znanych wizjonerów jest pewna bułgarska kobieta, znana jako baba Vanga.

 

Baba Vanga, której pełne imię i nazwisko brzmi Vangelia Pandeva Dimitrova, urodziła się w 1911 roku w Strumicy, obecnie mieście w południowo-wschodniej Macedonii, które do 1919 roku należało do Bułgarii. Ludzie usłyszeli o niej gdy miała 12 lat i na kilka dnia zaginęła z powodu potwornej burzy.

To w czasie owego zaginięcia Baba Vanga straciła wzrok i miała pierwszą wizję dotyczącą przyszłości. Z biegiem czasu mówiła coraz więcej o tym, co czeka ludzkość, a z jej rad korzystał nawet bułgarski car Borys III. Ostatecznie wieszczka przepowiedziała, co stanie się ze światem aż do 51 wieku.

 

Baba Vanga zmarła w 1996 roku na raka piersi, a jej prorocza działalność sprawiła, że zyskała przydomek Nostradamusa z Bałkanów. Kobieta przewidziała między innymi upadek wież WTC, potężne tsunami z 2004 roku, zmiany klimatyczne, powstanie ISIS, aktywność muzułmańskich ekstremistów w Europie czy to, że 44 prezydentem USA będzie ciemnoskóry mężczyzna.

Na szczęście według Baby Vangi nie czeka nas w 2018 roku zagłada, ale nadchodzące miesiące mogą mocno zmienić losy świata, gdyż wpłyną na układ sił między państwami….

Więcej szczegółów znajdziecie na drugiej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : thesun.co.uk, pravdareport.com, express.co.uk

Reply