Wnuczek namawia babcię, by założyła okulary wirtualnej rzeczywistości. Niewinna zabawa o mało nie przyprawia seniorkę o zawał 

Seniorów z wnukami łączy niezwykła więź, choć świat młodzieży jest dla nich często zupełnie niezrozumiały.

Babcie odgrywają bardzo ważną rolę w życiu dzieci, gdyż otaczają je ponadprzeciętną troską i opieką, a dzięki byciu na emeryturze, mają dla nich dużo więcej czasu niż ich zapracowani rodzice. Babcie są też bardziej pobłażliwie i wyrozumiałe, dlatego maluchy chętnie szukają schronienia oraz pociechy w ich ramionach.

 

O współczesnej młodzieży mówi się, że to wirtualne pokolenie, ponieważ wychowało się wśród mnóstwa elektronicznych gadżetów, a poruszanie się w cyfrowym świecie nie stanowi dla nich żadnego problemu. Lecz to, co dla współczesnych młodych ludzi jest codziennością, często stanowi czarną magię dla pokolenia ich dziadków, którzy wychowali się w czasach bez internetu, komputerów i smartfonów.

Starsi ludzie nierzadko pozostają nieufni wobec nowinek technicznych i z góry uważają je za zbytecznie, argumentując swe stanowisko tym, że w czasach ich młodości nie było pewnych urządzeń i wszyscy jakoś szczęśliwie żyli. Wielu seniorów stroni więc od nowoczesnych urządzeń, a jedyna osoba, która jest w stanie ich namówić do skorzystania z elektronicznego gadżetu, jest ukochana wnuczka bądź wnuczek.

 

Jednym z ciekawszych urządzeń, oferujących cyfrową rozrywkę są okulary wirtualnej rzeczywistości. Dzięki ich założeniu człowiek przenosi się do alternatywnego świata, który otacza go w tak realny sposób, jak tradycyjna rzeczywistość.

Pewien młodzieniec dostał w świątecznym prezencie takowe okulary i postanowił namówić swoją babcię do ich użycia. Seniorka zgodziła się, ale kompletnie nie była świadoma tego, jak urządzenie działa. W efekcie po ich założeniu doznała „lekkiego” szoku. Niestety nie wiemy, co zobaczyła kobieta, ale dobrze, że jej leciwe serce to wytrzymało….

Kto miał na sobie okulary wirtualnej rzeczywistości ten wie, jak realistycznie działa to urządzenie 

https://youtu.be/W2AAjXn9Wog

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : pozitivno.me, youtube.com

Reply