8 domowych sposobów naszych babć na różne dolegliwości. Gdyby wszyscy je znali, żyłoby się nam o wiele lepiej (i zdrowiej)

Na pewno każdy z was zna przynajmniej jeden domowy sposób na przeziębienie, ból głowy czy inne dolegliwości, podpatrzony u babci. Przydaje się w życiu, prawda?

Chociaż dzisiaj jesteśmy otoczeni tysiącem leków, które mają rozwiązać praktycznie każdy zdrowotny problem, często najlepiej działają właśnie domowe metody.  I chociaż niektóre z nich nie do końca mają medyczne podstawy, są skuteczne – bo inaczej nie przetrwałyby tylu lat w świadomości kolejnych pokoleń.


Wiele z tych metod można stosować chociażby w przypadku przeziębienia, choroby lokomocyjnej, zapalenia pęcherza moczowego itp., a ich działanie jest naprawdę satysfakcjonujące.

Na kolejnych stronach znajdziecie 8 babcinych sposobów na różne dolegliwości. Ich prostota na pewno was zaskoczy, a skuteczność sprawi, że będziecie po nie sięgać często, wybierając je zamiast nie zawsze bezpiecznych dla zdrowia chemicznych specyfików.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply