Mężczyzna znalazł przebity balon na polu. Dołączona informacja wzruszyła go do łez!

Kiedy ktoś z bliskich umiera, dostosowanie się do życia bez niego wydaje się prawie niemożliwe. Osoba, którą kochało się najbardziej na świecie, nagle odchodzi i nikt z rodziny nie jest na to przygotowany. Ciężko pogodzić się z tym, że straciło się kogoś na zawsze, dlatego ludzie szukają różnych sposobów na komunikowanie się ze zmarłymi.

Często przychodzą na cmentarze, aby z nimi porozmawiać. Opowiadają im o swoich radościach i smutkach.

mom-note1


Sporo osób korzysta również z usług medium. Zazwyczaj tacy ludzie nie mają zdolności do komunikowania się z osobami z zaświatów, jednak świadczą swoje usługi, gdyż stanowi to dla nich doskonałe źródło dochodu.

Niektórzy decydują się wysłać wiadomość do bliskich, przyklejając ją do balona lub latawca. Przedmioty wznoszą się w górę i zanoszą informacje do zmarłych przebywających w niebie.

mom-note2


Pewien mężczyzna, spacerując po polu, natknął się na przebity balon. Początkowo nie zwrócił na niego uwagi, lecz później dostrzegł, że ktoś przyczepił do niego jakąś notatkę. Gdy ją przeczytał, ogromnie się wzruszył:

Mamo

Bardzo za tobą tęsknię.
Chcę, abyś wiedziała, że naprawdę przepraszam, że cię skrzywdziłem.
Zrobiłem to mamo. Zrobiłem to przez szkołę. Kocham cię mamo.

Nie wiadomo, za jakie krzywdy przeprosił nadawca, ale jedno jest pewne, dziś na pewno żałuje swoich błędów. Szkoda, że nie powiedział tego matce, gdy jeszcze żyła.

ballon-note

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : boredomtherapy.com

Reply