Uratował to zwierzę przed okrutnym traktowaniem. Kiedy byk zobaczył swoje posłanie, stało się coś niesamowitego!

Byk o imieniu Bandit spędziła całe życie w ciasnym boksie, w którym nie mógł się swobodnie ruszać. Jego los prawdopodobnie nadal wyglądałoby tak smutnie, gdyby nie interwencja organizacji zajmującej się pomocą zwierzętom.

Pracownicy chcieli za wszelka cenę zapewnić mu godne życie i uwolnić go z rąk okrutnego właściciela. Dodatkowo postanowili go nagrodzić za wszystko to, co przeszedł. Przygotowali mu przestronny, wygodny boks i posłanie z siana. Zwierzę w nowych warunkach czuło się bardzo komfortowo. Gdy tylko zostało uwolnione, zaczęło podskakiwać i pokładać się w sianie okazując w ten sposób wielką radość i wdzięczność. Niestety, inne osobniki nie miały tyle szczęścia. Zostały pozostawione same sobie i ciasnych pomieszczeniach. To nic innego jak skrajna przemoc, o której bardzo rzadko się mówi.

Przemysłowe hodowle zwierząt prawie nigdy nie mają nic wspólnego z humanitarnym traktowaniem. Zwierzęta są stłoczone w ciasnych klatkach, stoją tak prawie całe życie. Niestety ich los jest wciąż dla wielu ludzi dość obojętny.

uratowany-byk

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply