Specyficzne cechy zodiakalnego Barana, świadczące o tym, że to najlepszy znak zodiaku!

Jeśli urodziłeś się między 23.03 a 18.04, masz ogromne szczęście, ponieważ oznacza to, że jesteś zodiakalnym Baranem. Choć możesz tego nie dostrzegać na co dzień, naprawdę jesteś kimś niezwykłym! Prawie każdy Baran może osiągnąć to, co innym wydaje się niemożliwe. Wszystko za sprawą ogromnych pokładów energii, uporu, inteligencji i chęci zdobywania nowych doświadczeń.

Masz silny charakter i wolę walki, które pozwalają realizować śmiałe cele. To Ty, kierujesz własnym losem i nie pozwalasz innym wtrącać się do swoich spraw. Żywiołem Barana jest Ogień warunkujący pewne cechy charakteru:


1. Nieskończona energia i chęć działania

Barany nie cierpią nudy i monotonii! Żyją pełnią życia i zdobywają to, co z pozoru nieosiągalne. Nuży ich ciągłe wykonywanie tych samych czynności i starają się jak mogą, by choć trochę uatrakcyjnić sobie życie.

12. Zdolności przywódcze

To osoby przecierające szlaki niebojące się nowych rozwiązań. Często podejmują wyzwania, których inni się obawiają. Są doskonałymi liderami, a stanowiska kierownicze dają im spore pole do popisu.

23. Ludzie inteligentni, którzy szybko się uczą

Gdy czegoś nie wiedzą, potrafią migiem nadrobić braki. Ich wielką zaletą jest wyciąganie wniosków z popełnionych błędów.

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.


źródło : horoskop.sennik.biz


Reply