Bella wrzuciła do internetu TO zdjęcie i została boleśnie skrytykowana przez setki rodziców. Sprawdźcie, co tak bardzo ich wkurzyło

Kto publicznie pokazuje swoje życie, musi być gotowy na krytykę.

Portale społecznościowe to nieodłączny element życia milionów współczesnych ludzi. Dzięki nim można utrzymywać kontakt z osobami mieszkającymi w różnych częściach  świata i podglądać ich życie poprzez publikowane przez nich posty i fotki, których komentowanie jest jednym z ulubionych zajęć internautów.

Chyba każdy wrzucając swoje zdjęcie do sieci, liczy na pozytywny odbiór i komentarze. Jednak czasem z pozoru niewinna fotka, może do granic możliwości wzburzyć internautów, którzy masowo zaczynają ją komentować i udostępniać.

O tym, że zwykłe zdjęcie ukazujące codzienną sytuację, może stać się zarzewiem poważnej i zażartej dyskusji, przekonała się Bella Vrondos z Sydney w Australii, matka trójki dzieci. Kobieta poszła odebrać je ze szkoły i na boisku zrobili sobie zdjęcie.

Dla Belli była to zwykła fotka szczęśliwej rodziny, ale nie dla internautów.

Użytkownicy sieci, głównie inni rodzice, nie zostawili na Belli suchej nitki i zwyzywali ją od zadufanych w sobie materialistek, lafirynd i plastikowych lalek. Powód? Wygląda zbyt atrakcyjnie i seksowanie jak na matkę trójki dzieci!

Co Bella odpowiedziała hejterom? Tego dowiecie się z kolejnej strony. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : littlethings.com

Reply