Josh tak bardzo kocha swoją żonę, że od lat… zabija ją na raty! Czy kobiecie uda się kiedyś wyrwać z toksycznych sideł mężczyzny?

Historia Betty jest smutna od niemal samego początku, ponieważ kiedy miała zaledwie 13 lat, to została wykorzystana seksualnie. To zdarzenie odsunęło ją od ludzi i zabrało pewność siebie. Jednym pocieszeniem stało się jedzenie, dlatego Betty będąc nastolatką zaczęła zmagać się z nadwagą.

Nadprogramowe kilogramy jednak nie przeszkodziły jej w znalezieniu chłopaka i wieku 17 lat związała się z Joshem. To była jej pierwsza i jedyna miłość życia, dlatego bardzo szybko się do niego przywiązała i zgodziła na ślub.

Początkowo Betty z Joshem czuła się fantastycznienie, ponieważ nie przeszkadzała mu jej waga 180 kilogramów. Jednak z czasem zauważyła, że zachowanie męża ją wyniszcza, ponieważ mężczyzna za wszelką cenę dążył do tego, by małżonka jeszcze zwiększyła swoją wagę.

edersem, czyli osobą z zaburzeniem preferencji seksualnych, którą podnieca chorobliwa otyłość. W zawiązku tym, mężczyzna nieustanie podkarmiał żonę i uzależniał ją od siebie, co nie było trudne, gdyż ogromna waga ciała Betty uniemożliwiała wykonywanie wielu codziennych czynności.

Betty codziennie pochłaniała kilogramy pieczonego kurczaka, frytek, słonych przekąsek czy słodyczy. Bez męża nie mogła sama się umyć, a nawet skorzystać z toalety. Zachwycony Josh obsługiwał ją i z radością pielęgnował fałdy tłuszczu, pilnując by żona nie miała odleżyn, gdyż praktycznie została przykuta do łóżka.

Takie życie załamało Betty i kilkukrotnie próbowała się zabić. Ostatecznie gdy jej waga osiągnęła 300 kilogramów, to zdecydowała się na operację zmniejszenia żołądka. Pierwszym wyzwaniem było samodzielne schudniecie 12 kg, co bardzo utrudniał jej zaborczy mąż.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : deadbees.net

Reply