Josh tak bardzo kocha swoją żonę, że od lat… zabija ją na raty! Czy kobiecie uda się kiedyś wyrwać z toksycznych sideł mężczyzny?


Ostatecznie Betty została poddana operacji bariatrycznej, ale mąż nie pozwolił jej na trzymanie pooperacyjnej diety. Kobieta więc nadal musiała jeść to, co on jej podał, co doprowadziło ją po 5 miesiącach do krytycznego stanu. Na szczęście w szpitalu odratowano jej życie, ale ostrzeżono też, że brak jakichkolwiek zmian w diecie, szybko zaprowadzi ją do grobu.

Josh nie miał wyjścia i musiał częściowo ustąpić. Para doszła do wniosku, że waga kobiety musi być mniejsza, ale Betty jak na razie waży 225 kilogramów i chudnie powoli, głównie przez brak wsparcia męża. Choć życie z nim o mały włos jej nie zabiło, to nie potrafi się z nim rozwieść, bo z jednej strony czuje się od niego uzależniona, a drugiej jest mu wdzięczna za opiekę.

Historia Betty pokazuje, że nie każda miłość jest zdrowa i że nie należy za wszelką cenę walczyć o każde uczucie, bo można po drodze bardzo mocno skrzywdzić samego siebie. Pamiętajmy, jeśli nie będziemy szczęśliwi sami ze sobą, to szczęścia nie odnajdziemy w żadnym związku, nawet przepełnionym miłością po brzegi.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : deadbees.net

Reply