Policjantka uderzyła tego bezdomnego, a obcy mężczyzna wysypał mu jedzenie na głowę… Prawda na temat społeczeństwa okazała się okrutna!

Ten eksperyment społeczny pokazał, że ludzie, kierując się tym, co widzą, potrafią ocenić, kto zasługują na wsparcie a kto nie. Postanowiono zbadać reakcję przechodniów na dwóch bezdomnych: starszego mężczyzną i młodego chłopca.

Chłopak jest osobą podstawioną i po prostu udaje, że nie powiodło się mu życiu. Prawdziwy bezdomny siedzący obok jest weteranem wojennym, który przysłużył się krajowi. Niestety z jakichś powodów wylądował na ulicy i teraz musi żebrać o trochę grosza na jedzenie.

1


Mimo że obaj wyglądają na biednych, ludzie chętnie wspierają młodą osobę. Bez jakichkolwiek pytań wrzucają do kubka drobne. Na weterana reagują całkiem inaczej. Przechodzą obojętnie lub zaczynają się agresywnie zachowywać, mówiąc, że jest dorosłym człowiekiem i powinien znaleźć sobie pracę.

Służyłeś krajowi? Tutaj masz coś za służbę dla kraju! – powiedział rozzłoszczony mężczyzna, wysypując mu jedzenie na głowę.

Zachowanie policjantki wcale nie było lepsze. Uderzyła mężczyznę i odeszła.

Zobaczcie, co wydarzyło się na końcu. Jeśli jesteś poruszony eksperymentem, przekaż filmik dalej!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply