Kobieta dała jedzenie bezdomnemu, nie wiedziała, że będzie przez to sławna na cały świat!

Pomaganie słabszym większość z nas ma we krwi. Wielu z nas potrafi wyciągnąć rękę do potrzebującego, nie oczekując nic w zamian. Taka postawa jest wspaniała. Jednak o ile rzadko wahamy się, gdy trzeba pomóc innym w jakiejś akcji charytatywnej, o tyle pomijamy wzrokiem żyjących na ulicy bezdomnych. Nie chcemy, żeby nas zaczepiali, zwracali się do nas. 

Jednak nie wszyscy są tacy. Udowodniła to Karine Gembeau, która będąc na wycieczce w Nowym Jorku, podzieliła się z bezdomnym swoim posiłkiem.Cała sprawa obiegła szybko świat, bo kobieta pomogła… Richardowi Gere, który kręcił sceny do swojego najnowszego filmu.

Amerykański gwiazdor, który ma na koncie miliony, wciela się w postać bezdomnego, który próbuje nawiązać utracony kontakt z córką. Sam aktor zauważa, że ludzie nie zwracają uwagi na bezdomnych, omijają ich.

383

480


Kobieta idąc ulicą z synem, zobaczyła, że bezdomny szuka jedzenia w koszu. Oddała mu pizzę, którą kupiła wcześniej.

Łamaną angielszczyzną przeprosiła, że jedzenie jest zimne. Dopiero następnego dnia, gdy zobaczyła się w gazecie, dowiedziała się, że przerwała prace ekipy filmowej.

1167

2107

663


Gere przyznał, że nigdy nie zapomni dobroci tej kobiety. Bo takich odruchów dobroci nie powinno się zapominać, ale je nagłaśniać, by ludzie nie bali się podejść i pomóc komuś, kto znalazł się w potrzebie!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : izismile.com

Reply