Ten bezdomny pies spędził całą mroźną zimę, błąkając się po ulicach. Gdy wreszcie przyszła pomoc, nie mogłam opanować łez wzruszenia…

Chyba każdy bezdomny pies ma problemy z zaufaniem, tak, jakby wiedział, że jeżeli zaufa człowiekowi, może się to dla niego skończyć nie do końca dobrze. I niestety często takie przeświadczenie wynika z negatywnych doświadczeń, jakie zdobywa zwierzę, błąkając się po ulicach i próbując przeżyć.

Jednym z takich psów była Zuzi. Porzucona przez właścicieli, całą zimę spełniła sama, bez jakiegokolwiek schronienia. Dodatkowo traumatyczne spotkanie z hyclami sprawiło, że całkowicie straciła resztki zaufania do człowieka.

1


Jednak jej los miał szansę się zmienić, kiedy trafiła do Howl Of A Dog, organizacji non-profit, ratującej bezdomne psy i przysposabiającej je do nowego życia. Poniżej możecie zobaczyć, jak Zuzi zmieniła się, kiedy dotarło do niej, że nowi opiekunowie naprawdę chcą jej pomóc. Jednak ostrzegam – video naprawdę wzrusza do łez!

Zuzi znowu zaczęła machać ogonem, jak gdyby chciała uwierzyć, że naprawdę coś może się zmienić w jej życiu… ale dalej była nieufna. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Zobaczcie zresztą sami :).

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply