Ten bezdomny pies na początku nie pozwalał się do siebie zbliżyć, ale dzięki pomocy stał się na nowo przyjaznym stworzeniem!

Może trudno w to uwierzyć, ale na świece są bezinteresowni ludzie, którzy poświęcają swój czas i energię na to, by pomagać krzywdzonym zwierzętom.

Ich zaangażowanie w pomoc i pielęgnacje futrzanych przyjaciół jest godna podziwu i docenienia. Ludzie z organizacji HopeForPaws.org pomagają opuszczonym zwierzętom.  Można to zaobserwować na konkretnym przypadku.

Ten przestraszony i zagubiony Golden Retriever trafił pod opiekę wolontariuszy. Zanim to się jednak stało, trzeba było pieska złapać i oswoić, ponieważ jego przerażenie było  duże, a on sam, chował się pod podwoziem samochodu. Ciężko było podejść w pobliże zwierzęcia, a co dopiero je stamtąd wyciągnąć…

Pies od kilku dni błąkał się jako bezdomny, mili ludzie karmili go, ale nikomu nie pozwalał się zbliżyć do siebie.Tak zdezorientowany piesek próbował ukryć się przed światem. 

piesek

Zobaczcie, jak przebiegała akcja wyciągnięcia pieska spod podwozia samochodu i jego rekonwalescencja. 

Jeżeli podoba ci się to, że ludzie angażują się w sprawy opuszczonych, zaniedbywanych zwierząt, a w szczególności to, co zrobili dla tego konkretnego psa, koniecznie podziel się tym postem ze znajomymi.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply