Przyszedł do parku nagrać piosenkę i stało się coś niesamowitego!

Najpiękniejsze rzeczy dzieją się zawsze niespodziewanie. Tylko dzięki interakcji z innymi człowiek jest w stanie stworzyć coś wspaniałego. Czasami można dzięki przypadkowi zrobić coś, co zachwyci innych i sprawi, że łzy zakręcą się w oczach. Tak jest w przypadku nagrania, które już podbija internet.

Carlos wraz z kolegami chciał nagrać teledysk do swojej piosenki. Wybrali zakątek przy parku, gdzie rozłożyli sprzęt i mężczyzna zaczął śpiewać. Początkowo nagranie przebiegało bez zakłóceń, ale po jakimś czasie do mężczyzn podszedł bezdomny.Carlos śpiewał swoją piosenkę „The Second Chance”, bezdomny chwile przyglądał się, jak mężczyzna śpiewa, przykląkł przy nim i zaczął śpiewać.

danny 3


danny 1


Mocnym głosem włączył się w występ mężczyzny, improwizując, stworzyli piękną piosenkę o szansach w życiu, Bogu i miłości. Głos mężczyzny nadał niesamowitego wyrazu piosence.

danny 2


Jest to z pewnością coś nie do odtworzenia. Widać to po wzruszeniu Carlosa. Okazało się, że bezdomny ma na imię Danny i ma, jak dowodzi nagranie, świetny głos.

denny 4

 

Dowodzi to bardzo starej, ale niestety zapomnianej prawdzie, że nigdy nie można oceniać innych po wyglądzie czy sytuacji jakiej się znaleźli. Tyczy się to zwłaszcza bezdomnych, którzy niejednokrotnie są ludźmi wykształconymi i bardzo utalentowani.

Zobaczcie sami nagranie:

Ciekawe jak dalej potoczą się losy Dannego?

Podzielcie się postem ze znajomymi!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply