Biedny chłopak dzieli się epicką historią miłosną i podbija serca tysięcy internautów. Musisz ją przeczytać!

Każdy chce w końcu trafić na swoją drugą połówkę, jednak nie jest to wcale takie łatwe. W czasach, w których liczy się pieniądz, trudno o bezinteresowne uczucie i oddanie. Gdy człowiek ma problemy finansowe, zaczyna wątpić w swoją wartość, co również przekłada się na życie uczuciowe.

Ale kiedy samotny wreszcie spotka tę właściwą osobę i widzi, że akceptuje go takim, jakim jest, zaczyna rozkwitać. Miłość może dodać skrzydeł i zmotywować, czego przykładem jest poniższa historia.

1


Priscilla wiedziała od początku, że jej związek z Victorem nie będzie przypominał bajki. Nie był majętnym chłopakiem, dlatego nie mógł jej wiele zaproponować (oprócz prawdziwego uczucia). Drogie prezenty, zagraniczne wycieczki czy wystawne kolacje absolutnie nie wchodziły w grę. Mimo to go kochała i cieszyła się nawet z drobiazgów, które od niego otrzymywała.

Chłopak podzielił się ostatnio na Facebooku ich piękną historią miłosną. Doprowadziła setki internautów do łez. Zobaczcie, co napisał.

Kiedy spotkałem Priscillę nie miałem pieniędzy ani samochodu. Do pracy jeździłem autobusem lub na rowerze. Moja przyszłość wyglądała ponuro, ponieważ nie miałem stałego dochodu. Pracowałem na recepcji w siłowni. Gdy zaczęliśmy się spotykać, powiedziałem jej wprost: „Nie mam ci nic do zaoferowania.” Powiedziała, że wystarczy jej moje serce.

2


16 grudnia 2015 roku zdecydowaliśmy się wziąć ślub. Tylko we dwoje. Nie było wielkiego przyjęcia i pierścionka z brylantem. Pieniędzy wystarczyło mi tylko na opłacenie aktu małżeństwa oraz skromny pierścionek zaręczynowy za 3 dolary.

Przejdź na drugą stronę, by przeczytać dalszą cześć wyznania Victora. 

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : elitereaders.com

Reply