Biedny chłopak dzieli się epicką historią miłosną i podbija serca tysięcy internautów. Musisz ją przeczytać!Wszystko, na czym nam zależało to, żeby się pobrać i spędzić resztę życia jako mąż i żona. Choć jej pierścionek był wart zaledwie 3 dolary, nosiła go z dumą, jakby kosztował 3 miliony. Lubiła opowiadać wszystkim, że wreszcie została panią Carrasco. 

Po kilku miesiącach małżeństwa, długich dniach ciężkiej pracy i wielu modlitwach, byłem wreszcie w stanie kupić jej błyskotkę z brylantem. Taką, na jaką zasłużyła. I choć byliśmy już małżeństwem, przykląkłem na jedno kolano i jeszcze raz się oświadczyłem.

4Nie dzielę się tą historią dlatego, aby się pochwalić, że wreszcie mam pieniądze i mogę wiele za nie kupić. Celem tego wpisu jest pokazanie jak cudowną mam żonę. Zgodziła się być ze mną, nie patrząc na nic. Sposób, w jaki patrzyła na mnie, kiedy ukląkłem, był najbardziej satysfakcjonującym momentem w moim życiu. Teraz nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę ją w pięknej białej sukni. Obiecuję, że zawsze będę ją bezwarunkowo wspierał na dobre i na złe, tak jak ona wspierała mnie. Nadal będę ciężko pracował każdego dnia, aby udowodnić Priscilli, że dobrze zrobiła, że wtedy dała mi szansę.

5 66

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : elitereaders.com

Reply