4 kanapki Big Mac, 4 porcje frytek XXL, 4 duże milkshake i tylko 60 minut na konsumpcję! Oto „Big Mac Meal Challenge”, za który zapłacą Ci 100 funtów!

Chęć zaimponowania innym sprawia, że ludzie robią naprawdę głupie rzeczy.

McDonald’s jest najsłynniejszą restauracją typu fast food na świecie i ma miliony fanów. Flagowymi produktami sieci są kanapka Big Mac – duży hamburger z dodatkową porcją mięsa i warstwą bułki, który po raz pierwszy podano w 1968 roku oraz długie frytki – chrupiące na zewnątrz i miękkie w środku.

Regularne stołowanie się w McDonald’s jest bardzo niezdrowe, ale raz czy dwa razy w roku można spokojnie zjeść jakiś McZestaw bez większej szkody dla zdrowia. Jedzenie w tym fast foodzie jest przede wszystkim pełne szkodliwych tłuszczy, a także ulepszaczy, sztucznych dodatków i konserwantów.

Choć dania serwowane przez McDonald’s są niezdrowe, to wielu ludzi nie może powstrzymać się od ich jedzenia. Jeśli należycie do tej grupy, to teraz możecie spróbować zmierzyć się z nowym wyzwaniem z fast foodowym żarciem w roli głównej.

Kilku fanów McDonald’s założyło na Facebooku stronę o nazwie „Big Mac Meal Challenge” i oferuje 100 funtów w gotówce każdemu, kto sprosta wymyślonemu przez nich wyzwaniu. Zadanie tylko z pozoru wydaje się proste…

„Big Mac Meal Challenge” polega na zjedzeniu w ciągu jednej godziny 4 Big Maców, 4 porcji frytek XXL i 4 milkshake o dowolnym smaku. Aby zadanie zostało zaliczone, posiłek musi pozostać w człowieku co najmniej 30 minut.

Ile kalorii ma posiłek z „Big Mac Meal Challenge”? Czy znalazł się śmiałek, który sprostał temu zadaniu? Dowiecie się tego już kolejnej strony. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : thesun.co.uk, facebook.com

Reply