„Bije — wtedy kocha”: mąż najbardziej zazdrosnej kobiety na świecie opowiada o swoim życiu. Aż mam ciarki na plecach…

Zazdrośni ludzie są zdolni do różnych rzeczy.

Bywają tak niepewni miłości i wierności, że na bieżąco kontrolują swoich partnerów. Czasem przybiera to już formę zastraszania i terroryzowania. Druga połówka staje się ofiarą, która ma ogromny problem, aby wyplatać się z toksycznego związku. Ważne, aby najbliższe otoczenie dostrzegło problemy takiej osoby i próbowało przemówić jej do rozsądku. Niestety, sporo ofiar tkwi w chorych relacjach przez długie lata, wyrządzając sobie przy tym ogromną krzywdę.

Debbie Wood została uznana za najbardziej zazdrosną kobietę świata. 42-latka robi wszystko, by zatrzymać przy sobie 32-letniego męża Steve’a. Mężczyzna jest kompletnie pozbawiony wolności, jednak rzadko, kiedy narzeka na swój trudny los. Debbie nie pracuje, ponieważ jest zbyt gruba. Twierdzi, że praktycznie nie wychodzi z domu, bo ludzie się z niej śmieją. Ćwiczyć też nie zamierza, bo obawia się reakcji innych osób na siłowni. Kobieta pobiera świadczenia i przeróżne „dodatki” od państwa, żeby jak twierdzi, „związać koniec z końcem”. Pieniędzy ma jednak całkiem sporo i choć nie pracuje, cieszy się wygodnym życiem. 

Nie ma żadnych hobby, planów na przyszłość czy interesującego zajęcia, które, choć na chwilę odciągnęłoby ją od głupich pomysłów. Jedyną jej pasją jest kontrolowanie męża. Kupiła nawet wykrywacz kłamstw! Biedny małżonek Debbie praktycznie codziennie musi opowiadać na jej pytanie podpięty do wariografu. Żona codziennie sprawdza jego telefon i pocztę elektroniczną. Odbiera za niego telefony, odpisuje na SMS-y i E-maile. Zabranie mu oglądania programów telewizyjnych, w których występują atrakcyjne kobiety.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply