Prosta, codzienna lekcja Billa i Melindy Gates na udane i szczęśliwe małżeństwo! Kto by pomyślał, że to takie łatwe

Mówi się, że dzisiejsze małżeństwa są nietrwałe. Małżonkom nie chce się naprawiać zepsutych relacji, zamiast walczyć o miłość i rodzinę idą na łatwiznę i składają pozew o rozwód.

Szybciej i prościej znaleźć sobie nowy model niż dogadać się ze starym. Oczywiście najbardziej cierpią na tym dzieci, które niekiedy muszą wybierać między zwaśnionymi rodzicami. Psycholodzy mają mnóstwo pomysłów na udane związki, ale nie zawsze łatwo wprowadzić je w życie.


Przeciętnego człowieka interesują te najprostsze, a zarazem najbardziej skuteczne metody. Dobrze, jeśli ktoś je przetestuje i opowie o zadowalających wynikach. Wtedy mamy większą motywację i nadzieję, że dany sposób faktycznie się powiedzie. Dziś przedstawiamy wam sposób Billa i Melindy Gates na udane małżeństwo. Jeśli myślicie, że bogacze nie mają problemów w związku, jesteście w błędzie. Czasami miewają o wiele gorsze kłopoty niż przeciętni zjadacze chleba.

https://www.instagram.com/p/BmgIOqDFbyE/?utm_source=ig_embed

Bill Gates spotkał swoją przyszłą żonę w 1987 roku podczas briefingu prasowego. Kobieta pracowała dla Microsoftu, ale nie od razu została zauważona przez Billa. Dopiero później ich znajomość zaczęła nabierać tempa i w 1994 roku zakochani zdecydowali się na ślub. Z czasem doczekali się trójki wspaniałych dzieci. Para starała się mieć wspólne zainteresowania i hobby, aby zacieśniać małżeńskie więzi i spędzać ze sobą więcej czasu na przyjemnościach.

https://www.instagram.com/p/BX0S4TmF6Er/?utm_source=ig_embed
Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply