Malując idealnie tylko pół twarzy, pokazuje jak uniknąć podstawowych błędów w makijażu. Okazuje się, że większość z nas popełnia podobne!

Trendy w makijażu zmieniają się co jakiś czas i często ciężko za nimi nadążyć. Gdy opanujemy już technikę konturowana twarzy natychmiast pojawiają się nowe sposoby malowania – baking, strobing, chroming.

Co prawda niektórym wystarczą podstawy, jednak bardziej wymagające dziewczyny chętnie sięgają po najnowsze techniki, które przeważnie kreują modelki i celebrytki.

1


Pewnie każda z was minimum raz próbowała pomalować się w sposób prezentowany w jakimś filmiku instruktażowy. Wyszło za pierwszym razem? Z pewnością nie, bo aby wykonać perfekcyjny makijaż, trzeba trochę potrenować i nie zrażać się pierwszymi niepowodzeniami. W końcu nikt od razu nie był mistrzem! Na pewno pojawiły się jakieś błędy. Zbyt mocno zaznaczone kości policzkowe, za grube brwi czy źle wykonturowane usta… To tylko nieliczne wpadki, z którymi na początku musimy się zmierzyć. Trzeba pamiętać, że tutoriale wrzucają zazwyczaj osoby zajmujące się wizażem na co dzień, dlatego też zrobienie tego, co one za pierwszym razem, graniczy niemal z cudem.

Carli Bybel postanowiła pokazać kobietom, jakie błędy najczęściej popełniają. Pomalowała połowę twarzy perfekcyjnie, drugą zaś już mniej idealnie. Zobaczcie, efekt i wyciągnijcie wnioski z tego, co pokazała.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : Carli Bybel

Reply