6 błędów, jakie popełnia się w małżeństwie, a które prowadzą do rozwodu

Budowanie trwałego związku nie jest łatwe, okazuje się, że rady z komedii romantycznych, można między bajki włożyć.

Coraz więcej młodych małżeństw się rozwodzi. Już po roku, dwóch okazuje się, że nie potrafią się zrozumieć, porozmawiać. Z czego to wynika? Jest wiele przyczyn, czasem bardzo poważnych czasem, mogłoby się wydawać błahych. Jednak często te błahe powody są tylko zasłoną dymną większych i trudniejszych problemów.

Wiele osób swój związek opiera na błędnym przekonaniu, że czekają je same dobre chwile, a problemy to mają inni. Niestety, życie takie nie jest, zawsze z czasem pojawią się kłopoty, które albo zniszczą związek, albo go umocnią. Wiele młodych osób po takim krótkim, ale wyniszczającym małżeństwie nie może się odnaleźć się w życiu, nie potrafi odbudować siebie i kończy się to często tragediami.

6 błędów, jakie popełnia się w małżeństwie, a które prowadzą do rozwodu

Aleksandra ma 26 lat po 2 latach małżeństwa rozstała się z mężem. Wiele osób uważało, że rozwód po tak krótkim czasie jest pójściem na łatwiznę. Jednak Aleksandra podkreśla, że doświadczyła bardzo wiele i z perspektywy czasu wie, co było nie tak w jej związku, a przede wszystkim, co sama zrobiła źle i jakimi ułudami się karmiła. Chce się nimi podzielić, by ktoś inny uniknął jej problemów, by jego rodzinie się udało.

Wszystkie 6 błędów znajdziesz na kolejnych stronach.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply