Firma produkująca prezerwatywy chce usunąć słodkie zdjęcia dzieci z mediów społecznościowych! Ma ku temu dobry powód

Skyn, firma produkująca prezerwatywy chce uruchomić „blokadę na dzieci”, aby powstrzymać internautów od oglądania ślicznych zdjęć noworodków i małych dzieci w mediach społecznościowych.

Oczywiście nic nie będzie dziać się na przymus. Jeśli uwielbiasz oglądać fotografie dzieciaków znajomych, nadal będziesz miał taką możliwość, jednak jeśli ci to przeszkadza, znaleziono na to dobre rozwiązanie.

Zapobieganiu wyświetlaniu niepożądanych obrazów ma zapobiec wtyczka Chrome, która automatycznie wykryje publikowane na Facebooku treści przedstawiające dzieci i zastąpi je innym zdjęciem. W komunikacie prasowym przedstawiciel Skyn zasugerował, że niedawne narodziny dziecka Meghan i Harry’ego mogą doprowadzić do eksplozji publikowania przez rodziców własnych pociech na Facebooku.

„Codziennie na Facebooku udostępnianych jest mnóstwo zdjęć dzieciaków. W najbliższych tygodniach trend ten prawdopodobnie wzrośnie. Firma Skyn zajmująca się zdrowiem seksualnym uruchamia proste rozszerzenie Chrome do pobrania, pozwalające ludziom zrezygnować z oglądania często pojawiających się dziecięcych zdjęć. Baby Blocker daje użytkownikom Facebooka możliwość blokowania fotografii dzieci na ich tablicach. Chcemy, aby rodzice dzielili się swoim szczęściem w nieco inny sposób.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply