Firma produkująca prezerwatywy chce usunąć słodkie zdjęcia dzieci z mediów społecznościowych! Ma ku temu dobry powód

Średnio rodzice dodają aż 1500 zdjęć swoich małych ulubieńców, od momentu ich przybycia na świat do ukończenia piątego roku życia. Dla niektórych jest to trochę za dużo. To waśnie dla tych osób stworzono blokadę na dzieci: prosty i zabawny sposób na zamianę zdjęcia dziecka, na obraz, który może ci się bardziej spodobać.

Sądzimy, że dla niektórych osób ta wtyczka będzie bardzo przydatna. Chyba każdy z nas ma na Facebooku chociaż jednego znajomego, który regularnie wrzuca zdjęcia swoich pociech. Nie wszyscy chcą je ciągle oglądać i wolą, aby na tablicy pojawiały się bardziej pożyteczne informacje. Nie ma w tym nic złośliwego!

Osoby nieposiadające dzieci nie są zainteresowane tematem rodzicielstwa, a często są bombardowane takimi informacjami w mediach społecznościowych za sprawą swoich znajomych. Kobietom, którym trudno zajść w ciążę lub są bezpłodne, może być przykro, gdy bez przerwy widzą czyjeś dzieci na Facebooku. Teraz łatwo można temu zapobiec i wcale nie chodzi tu o dyskryminację czy dokuczanie rodzinom z dziećmi, tylko o indywidualny komfort użytkownika mediów społecznościowych. Sądzimy, że podobna wtyczka powinna blokować również sentencje o złamanych sercach i to, co kto jadł na obiad!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply