Heather Correy podczas napadu na sklep własnym ciałem osłoniła dziecko właścicieli, pokazując czym jest prawdziwa odwaga

Każdy rodzic najbardziej w życiu obawia się tego, że jego dziecko może być w niebezpieczeństwie, a on nie będzie w staniu mu wtedy pomóc. Ta koszmarna wizja stała się dla Mamie Ugwuanyi faktem, gdy napadnięto na jej sklep. 

Mamie i David Ugwuanyi to małżeństwo prowadzące sklep Style and Beauty Supply Shop przy Douglas Avenues w Des Moines (stolica stanu Iowa, USA). Często po szkole przychodzi do nich ukochana siedmioletnia córka Victoria. Niestety dziewczynka była w sklepie, gdy wtargnęło do niego dwóch uzbrojonych mężczyzn z żądaniem wydania pieniędzy. Przerażeni rodzice byli jednak zbyt daleko, by osłonic córkę przed bandziorami…


heroic-heather-correy-3


Bandyci sterroryzowali właścicieli oraz klientów sklepu wśród których była Heather Correy. Kiedy kobieta stanęła bandziorowi na drodze, ten pchnął ją na ziemię i przyłożył pistolet w okolicę potylicy i przeszedł nad nią. Tuż obok między półkami stała przerażona Viktoria i patrzyła na brutalne zachowanie złodzieja. Gdy napastnik przeszedł, Heather dostrzegła dziewczynkę, a jej instynkt macierzyński zadziałał automatycznie.

Nie łatwo zachować zimną krew, gdy nieobliczalny bandyta przystawia człowiekowi pistolet do głowy

heroic-heather-correy-1


Kobieta bez wahania widząc bezbronną i sparaliżowaną strachem Viktorię, przywołała ją do siebie i skuloną na podłodze nakryła własnym ciałem, chcąc uchronić ją przed ewentualnym atakiem. Heather stwierdziła później, że był to odruch i że każda matka tak by postąpiła, ponieważ potrzeba ochrony dziecka jest w kobiecie bardzo silna, nawet jeśli nie jest to jej biologiczne potomstwo.

Viktoria miała wiele szczęścia, że w pobliżu była Heather, chcąca osłonić ją swoim ramieniem

Telewizyjny reportaż o napadzie w Des Moines znajdziecie na drugiej stronie. 

heroic-heather-correy-2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : littlethings.com

Reply