Ten pies zrobił coś niezwykłego, żeby uratować swojego przyjaciela. To niewiarygodne!

W filmach, które przewijały się na przestrzeni lat w telewizji czy kinie, można śledzić losy psów-bohaterów, ratujących bliskie osoby przed tarapatami – szczekając, wzywając pomocy czy działając w sposób bardzo inteligentny.

Okazuje się jednak, że takie historie zdarzają się także w realnym świecie! Bohaterami są nie tylko duże silne psy, takie jak bernardyny czy owczarki niemieckie czy colie, ale także… jamniki. Potwierdził to Razor, pies Tima Chaveza. Dzięki rezolutnemu jamnikowi drugi z psów Tima, Jazzy, dzisiaj żyje i ma się dobrze…
1

Kiedy Tim Chavez wychodził tamtego dnia do pracy, zauważył, że Razor szczeka jak oszalały, jednak nie przejął się tym zbytnio. W końcu jamniki to z natury dość głośne zwierzęta. Tim nie wiedział jednak, że Jazzy jest w niebezpieczeństwie…Ważący 180 funtów pies utknął w rowie nawadniającym nieopodal domu, a Razor rozpaczliwie starał się sprowadzić dla niego ratunek.

2Zdeterminowany jamnik nie przestawał szczekać i zwracać na siebie uwagi otoczenia. W końcu pobiegł do sąsiadów i narobił tam takiego zamieszania, że ktoś w końcu postanowił za nim podążyć.

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

2 komentarze

Reply