Tajski rybak z narażeniem własnego życia uratował parę turystów! Zobaczcie film z jego bohaterskim wyczynem

Błota, bagna czy ruchome piaski to śmiertelne zagrożenie. W kilka sekund można zostać unieruchomionym i całkowicie zdanym na pomoc z zewnątrz. Taka przykra przygoda zdarzyła się parze turystów na Tajlandii. Na szczęście w pobliżu był bohaterki rybak, który pospieszył im z pomocą. 

Tajlandia to chętnie wybierany kierunek turystyczny, który przyciąga coraz więcej Europejczyków. Na podziwianie walorów tego egzotycznego kraju zdecydowała się para seniorów z Norwegii, którzy z pewnością zapamiętają te wakacje do końca swojego życia.


bagno


Podczas jednej z wypraw krajoznawczych po okolicy norwescy turyści fotografowali ptaki za pomocą aparatu na statywie. Niestety, byli dość nieostrożni i wraz ze swoim sprzętem utkwili w błocie na brzegu rzeki Krabi. Mężczyzna i kobieta zapadli się do wysokości kolan, a każdy ich ruch sprawiał, że coraz bardziej grzęźli w ziemistej mazi.


Podziwiając przyrodę, nie wolno zapominać o własnym bezpieczeństwie

bloto-1


Z pomocą seniorom przybył pracujący nieopodal rybak. Jako osoba miejscowa doskonale wiedział, jak zachować się w sytuacji, gdy bagno zaczyna pochłaniać człowieka. Wpierw ostrożnie przeniósł sprzęt fotograficzny, by nie utrudniał dalszych działań, a następnie delikatnie próbował wyciągnąć ludzi. Niestety, błoto zassało pechowych turystów dość mocno i rybak, próbując ich ratować, sam zaczął się zapadać. Sytuacja wydawała się beznadziejna.

Ratowanie ludzi uwięzionych w bagnie jest bardzo niebezpieczne

bloto-2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : viralnova.com

Reply