Cała sala płakała, gdy bokser opowiadał o swojej matce. W dniu jej pogrzebu odkrył coś bardzo ważnego!

Marc zaczął później przestrzegać studentów przed zadawaniem się z nieodpowiednimi ludźmi.

Jeśli będziecie brać narkotyki i pić alkohol jesteście już martwi. To koniec. Nie jestem tu po to, aby, was straszyć. Chcę powiedzieć, że przez nieodpowiednie postępowanie możecie złamać relacje z bliskimi oraz zniszczyć swoje marzenia. Jeśli wasi rodzice ciągle żyją, po powrocie do domu nie zapomnijcie powiedzieć, jak bardzo ich kochacie.

Moje życie ograniczało się do bycia sławnym, chciałem być milionerem, chciałem wygrywać wszystkie walki. Gdy zostałem sam na świecie, zdałem sobie sprawę, co tak naprawdę jest ważne i co trzeba cenić. To dar życia i nasze rodziny. To wszystko może szybko zostać wam zabrane. Miłość to tylko słowo, dopóki ktoś nie przyjdzie i nie nada temu słowu sensu.

Przesłanie dla świata od Mero jest bardzo proste — nasze życie, rodziny i bliscy są cennymi darami, które należy doceniać. Kiedyś może ich zabraknąć i wówczas docenimy to, co straciliśmy. Jego wypowiedź trafia do serc, ponieważ jest oparta na prawdziwych wydarzeniach i wyraża szczery żal. Szkoda, że zapaśnik zrozumiał swoje błędy, gdy było już za późno.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : youtube.com, tampabay.com, cdn.gospelherald.com, popsugar.com

Reply