Nie spodziewali się, że ich pociecha będzie tak wyglądać! Na krzywdzące komentarze innych dzieci nie trzeba było długo czekać

Pojawienie się dziecka zmienia niemal wszystko. To także poważny test dla związku. Młodzi rodzice nie koncentrują się już wyłącznie na sobie, a większość uwagi poświęcają bezbronnej istocie, która potrzebuje opieki i miłości.

Opiekunowie powinni zawsze być przy swoim dziecku niezależnie od sytuacji. To oni powołali je na świat i muszą wziąć za nie odpowiedzialność, nawet gdy jest chore lub niepełnosprawne.

Poniższa historia jest opowieścią o pokonywaniu przeszkód i bezwarunkowej miłości. Przeczytajcie ją koniecznie i doceńcie, że wasze dzieci są piękne, zdrowe i pełne sił.

Życie Courtney i Evana Westlake do pewnego momentu było bardzo szczęśliwe. Para wiodła spokojne życie i miała wspaniałego synka Connora. Wiedzieli, że jedno dziecko to zdecydowanie za mało i zdecydowali się na kolejnego potomka. Kiedy Courtney zaszła w ciążę z niecierpliwością oczekiwali na pierwsze USG. Chcieli zobaczyć nowego członka rodziny i posłuchać jak bije jego serduszko.

Przejdź na kolejną stronę, by czytać dalej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : nolocreo.com

Reply