Upadła gwiazda POP Britney Spears zaczęła malować! Gdy zobaczysz, jaki obraz sprzedała za 10 000 $, samemu złapiesz za pędzel!

Kiedy sława przygaśnie i boleśnie upadnie się z piedestału, zaczyna się szukać innych opcji, by nadal żyć w luksusie.

Lata 90. przyniosły światu wysyp gwiazdek POP i bendów, składających się z kilku chłopców lub dziewczyn. Nie koniecznie wszyscy mieli talent, programy muzyczne załatwiały braki w wokalu i warsztacie. Takie gwiazdy wypuszczały kilka hitów, reklamowały dosłownie wszystko i po jakimś czasie kończyły w klinikach psychiatrycznych.

 

Niestety sukces, światowa sława i nie służyła najczęściej młodym ludziom. Wielkie pieniądze, barak umiaru sprawiały, że szybko uzależniały się od alkoholu i narkotyków, a skandale z ich udziałem były coraz trudniejsze do zatuszowania. Mimo to producenci, którzy wpompowali w nich pieniądze, chcieli, by zarabiali. Po kilku latach, a czasem nawet szybciej jedną gwiazdkę, która miała jedną czy dwie słynne piosenki zastępuje kolejna.

 

Nie inaczej było z Britney Spears, nikt, kto wychowywał się w latach 90., nie mógł nie znać jej hitów. Plakaty i gadżety z jej twarzą były w pokoju każdej nastolatki. Jej płyty biły rekordy sprzedaży. Już jako kilkulatka uczestniczyła w konkursach śpiewania i występowała w programach dla dzieci. Po wydaniu debiutanckiego albumu trafiła na szczyty, z których spadła. Załamanie psychiczne, alkohol i narkotyki sprawiły, że zamiast na listach przebojów Britney gościła w brukowcach.

 

Na szczęście dla niej i jej rodziny, Britney wyszła na prostą. Pracuje nad nowymi nagraniami, występuje w tv i trzyma się z dala od problemów. Ostatnio nawet odnalazła w sobie talent malarski. Wiele osób, gdy zobaczyło jej działo, złapało się za głowę, uważając, że przeciętny 5-latek jest w stanie narysować coś lepszego… stopami. Cóż, nie trzeba doświadczenia historyka sztuki, by widzieć, że obraz nie jest najwyższych lotów.

 

Mimo to znalazł nabywcę i to za okrągłe 10 tysięcy dolarów. O cenie zdecydowało też, a może przede wszystkim to, że obraz został wystawiony na aukcję, z której dochód zostanie przekazany na pomoc ludziom poszkodowanym w Las Vegas. Szlachetny cel, tylko czekać na kolejne dzieła piosenkarki. Co sądzicie o tym obrazie?

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : boredpanda.com

Reply