Matka chciała ukarać syna i w przypływie wściekłości rozerwała mu… genitalia! Chcąc ukryć to co zrobiła, próbowała je skleić Super Glue!

Dobry rodzic potrafi zapanować nad swoimi emocjami.

Dzieci bywają niesforne, a zadaniem rodziców jest być opanowanym, nawet jeśli ich pociechy dopuszczają się największych głupot. Rodzic powinien być spokojny zwłaszcza podczas wymierzania kary, by nie skrzywdzić dziecka, ale w odpowiedni sposób pokazać mu, że złe zachowanie ma swoje konsekwencje.

Matka chciała ukarać syna i w przypływie wściekłości rozerwała mu... genitalia! Chcąc ukryć to co zrobiła, próbowała je skleić Super Glue!

Niestety nie wszyscy dorośli potrafią zachować zimną krew, gdy ich pociechy łamią zasady czy zachowują się niegrzecznie. Cierpliwości z pewnością zabrakło 34-letniej Jennifer Vargas z Teksasu, która w okrutny sposób postanowiła ukarać swojego kilkuletniego syna.

Nie wiadomo, co dokładnie zrobił chłopiec, ale najprawdopodobniej nie było to nic strasznego, zwyczajna niesforność kilkulatka, który chce się bawić. Spotkała go za to niewspółmierna kara i to z rąk matki, osoby mu najbliższej, która powinna go chronić.

Więcej o tym dramatycznym wydarzeniu ze Stanów Zjednoczonych przeczytacie już na kolejnej stronie. 

Matka chciała ukarać syna i w przypływie wściekłości rozerwała mu... genitalia! Chcąc ukryć to co zrobiła, próbowała je skleić Super Glue!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : im-american.net

Reply