Wziął 5-tygodniowe dziecko i bez zastanowienia walił nim o chodnik! Wszystko dlatego, że chciał zrobić na złość swojej partnerce, z którą się pokłócił

Przemoc wobec dzieci zasługuje na najwyższą karę.

Bycie samotną matką to spore wyzwanie, zwłaszcza w pierwszym okresie, gdyż opieka nad noworodkiem jest bardzo absorbująca. Nic więc dziwnego, że mamy-singielki intensywnie rozglądają za nowymi partnerami, ale niestety nie każdy facet nadaje się na ojczyma, o czym brutalnie przekonała się mama 5-tygodniowej dziewczynki.

Życie uczuciowe Courtney Lloyd nie układało się po jej myśli. Dziewczyna zaszła w ciąże, ale ojciec dziecka nie chciał potomstwa i musiała pogodzić się z faktem, że będzie samotną mamą. Jednak zanim urodziła Lillian Grace, spotkała Daltona R. Davisa, z którym miała nadzieje zbudować szczęśliwą rodzinę.

Miedzy kobietą, a nowym partnerem układało się różnie, choć ich związek był świeży. Pewnego dnia ostro się pokłócili i zdenerwowana Courtney położyła się na krótką drzemkę, by uspokoić skołatane nerwy. Kiedy po godzinie się obudziła, jej świat legł w gruzach.

Co dokładnie stało się Lillian Grace? Co powiedział jej oprawca w sądzie? Tego dowiecie się z dalszej części artykułu.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : im-american.net, lovethispic.com

Reply