Zrobiła tatuaż podczas imprezy w nocnym klubie, gdy pokazała go specjalistom nie kryli swojego zaskoczenia. Jak można być tak lekkomyślnym?

Obecnie tatuaże są bardzo modne, ale trzeba pamiętać złotą zasadę, że tani tatuaż nie jest dobry, a dobry tatuaż nie jest tani.

Wiele osób chce ozdobić swoje ciało pięknym tatuażem, ale nie każdy chce za to płacić. Ludzie korzystają z usług tatuatorów, którzy nie mają pojęcia, co robią. Uważają, że wykonanie rysunku na ciele to prosta sprawa. Niestety, potem wiele osób zostaje na całe życie z paskudnymi tatuażami, które wstyd pokazać. Często jest nawet gorzej.

Imgur

Dobrze zrobiony tatuaż mus zostać wykonany według surowych zasad, przede wszystkim sterylnie i higienicznie, na odpowiedniej głębokości w skórze. To wiedza, której nie da się przeczytać na stronie o tatuowaniu. Do tego dochodzi wzór, który musi zostać wykonany starannie i z talentem. Zwłaszcza kiedy wzór jest skomplikowany, przedstawia twarz danej osoby. Kiedy zrobi się to nieumiejętnie, wygląda to koszmarnie!

Team Jimmy Joe

O tym, że tatuaż to poważna sprawa i nie warto na nim oszczędzać, przekonała się Fiona. Kiedy miała 16 lat, wraz z mamą i bratem poszła na Tatoo Party, zabawę połączoną z wykonaniem tatuażu… Cóż to z założenia nie mogło się skończyć dobrze. Fiona jest fanką horrorów i zamarzyła sobie, żeby mieć na łopatce zombie. Szybko pożałowała tego pomysłu i co ważne, żałowała go przez kolejne 8 lat!

Tatuator Betsey nie widział nic złego w swoim dziele. A dziewczyna była załamana. Uzbierała potrzebną kwotę i zaczęła szukać kogoś, kto zakryje jej to paskudztwo, ale nikt nie chciał się tego podjąć. Fiona zawsze nosiła takie ciuchy, żeby zasłaniały dzieło. Sama nie widziała go cały czas, ale inni tak. Kiedy to działo zobaczyli specjaliści – Jay i Sketch, nie mogli uwieżyć, że ktoś zrobił dziewczynie taką krzywdę.

Sketch postanowił podjąć się wyzwania i wykonać dla Fiony autorski tatuaż, który przykryje koszmarnego zombiaka. Wymyślił, że świetnym motywem dla dziewczyny będzie kobieta w masce z dodatkiem kolorowego tła. Tatuaż prezentuje się świetnie, a co najważniejsze po koszmarze nie ma śladu. Teraz jest to ozdoba, a nie powód do wstydu. Teraz bez krepowania się może włożyć bikini.

Należy pamiętać, że tatuaż będzie trwała ozdobą i nie warto decydować się na wykonanie go gdzieś, gdzie nie panują sterylne warunki. Warto też zobaczyć wcześniejsze prace danego tatuatora. Nie warto zaś robić sobie tatuażu pod wpływem impulsu czy alkoholu, takie decyzje zawsze bolą później. Lepiej poczekać, udać się na targi tatuatorów, przemyśleć wzór i miejsce niż później żałować latami.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : thesun.co.uk

Reply