Kobieta dostała brzydko wykonany tort, pomimo tego była bardzo szczęśliwa! To zaskakujące dlaczego!

Obecnie coraz bardziej jesteśmy przyzwyczajeni do szybkich ocen i osądów. Widzimy coś i od razu mamy gotowy komentarz. Jednak to, co sądzimy w pierwszej chwili może się diametralnie zmienić, gdy dowiemy się o sprawie coś więcej niż tylko to, co sami o tym myślimy. Łatwo jest oceniać na podstawia pozorów. 

Kiedy Lisa Serber pochwaliła się tortem, jaki zamówiła na imprezę, przez Facebooka przetoczyła się fala krytyki, że tort jest nieprofesjonalnie zrobiony i brzydki. Lisa spokojnie opisała, dlaczego taki jest i jaka historia za tym się kryje. Wielu internautów zarumieniło się ze wstydu, przez to, co wcześniej napisali.Lisa wybrała tort i zapytała pracownicę, czy może jej napisać ten tekst na torcie. Pracownica powiedziała, że zaraz to zrobi i zniknęła na zapleczu.

Po długim czasie wyszła z gotowym ciastem, Lisa zanim na nie spojrzała, uśmiechnęła się do dziewczyny i bardzo jej podziękowała. Jednak, gdy zobaczyła napis, trochę się zdziwiła. Pomyślała, że nie będzie robić o to problemów, że wszyscy znajomi uznają to za dobry żart.

enhanced-32355-1449006399-2


Jednak kasjerka, która kasowała tort, nie uznała tego za śmieszne i wezwała managera. Po dłuższej dyskusji manager powiedział jej:

Dziewczyna, która zrobiła ten napis jest chora na autyzm. Wie, że nie wolno jej robić takich ozdób, ale uśmiech i podziękowanie, jakie od pani dostała i to, że mogła to zrobić, jest dla niej bardzo ważne.


enhanced-12261-1449006596-10

Jak podkreśla Lisa, to dało jej do myślenia, że wystarczy odrobina wyrozumiałości i dobroci, by ludzie byli bardziej szczęśliwi. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply