Cały świat mówi o bucikach księżniczki Charlotte podczas wizyty w Polsce! Ich sekret ujawnili dociekliwi dziennikarze

2 maja 2015 roku na świat przyszło drugie dziecko księcia Williama i księżnej Catherine.

Zgodnie z tradycją o jego narodzinach najpierw dowiedziała się królowa Elżbieta. Dziewczynka otrzymała imię Charlotte Elizabeth Diana. Wraz ze swoim bratem George stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych maluchów na świecie. Gdzie tylko się pojawią, budzą ogromne zainteresowanie i zachwyt. Paparazzi uwielbiają robić im zdjęcia, a ciekawscy ludzie z zainteresowaniem śledzą ich życie.

Komentują ich stroje i starają się podobnie ubierać swoje dzieci. Gdy tylko malutka Charlotte pojawi się w jakiejś sukience, od razu znika ona ze sklepów. Zwykłe matki także chcą ubierać swoje dzieci po królewsku i czas od czasu kupują im kreacje małej księżniczki. Prawdziwym hitem stała się sukienka w drobne kwiaty, którą Charlotte dostała od swojej niani, Marii Teresy Turrion Borrallo. Kobieta pochodzi z Hiszpanii i kiedy odwiedzała rodzinne strony, weszła do butiku M&h i kupiła za jedyne 21 funtów prześliczne wdzianko dla drugiego Royal Baby.

Para królewska nie pogardziła skromnym prezentem i ubrała swoje dziecko w tanie ubranie dostępne dla zwyczajnych zjadaczy chleba. Mała księżniczka została sfotografowana w kreacji, a niedługo potem model został całkowicie wykupiony ze sklepu. Kiedy rodzina królewska wysiadła z samolot w Warszawie, Charlotte miała na sobie czerwoną sukienkę w białe drobne kwiaty oraz śliczne czerwone buciki, które dopełniały stylizację. Początkowo nikt nie zwracał na nie uwagi, ale dociekliwi dziennikarze dostrzegli w nich coś szczególnego.

Jaki jest ich sekret? O tym na następnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply