Ten mały budynek, zaprojektowany i wykonany przez studentów architektury, wnosi wyobrażenie o małych przestrzeniach na nowy poziom!

Małe użytkowe pomieszczenia mieszkalno-sypialne robią furorę na całym świecie. 

Minimalizm i efektywność przestrzeni przeznaczone są do ludzi, którzy chcą uprościć swoje życie.Oto mały projekt architektoniczny domu studenckiego.

1

Na patio, między budynkami uczelni, zespół 12 studentów architektury z Uniwersytetu w Chongqing w Chinach zaprojektował budynek, który wnosi nasze wyobrażenie o małych przestrzeniach na nowy poziom. Ich mały domek został starannie zaprojektowany dla maksymalnej wydajności i komfortu, przy użyciu minimalnej przestrzeni. Mały dom zajmuje zaledwie około siedmiu metrów kwadratowych (około 75 stóp kwadratowych) powierzchni. W tym momencie budynek może się wydawać zbyt mały, ale geniusz tego projektu polega na jego niesamowitej zdolności adaptacji przestrzeni zamkniętej tak, by wnętrze stało się otwarte i przestronne.

Już wcześniej można było zobaczyć małe budynki mieszkalne w różnych częściach świata, ale ten projekt jest naprawdę wyjątkowy. Sami zobaczcie!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : chinanews.com

Reply