Gdy zobaczysz jak wygląda budynek Google, zapragniesz pracować w takim miejscu.

W Dolinie Krzemowej, mieści się jeden z budynków biurowych Google.

Ci, którzy są w jakikolwiek sposób związani są z branżą IT, z pewnością chcieliby zobaczyć to na własne oczy. A przede wszystkim, jak działają rzeczy w tak dużej korporacji. Siedziby Google mieszczą się w Dolinie Krzemowej, San Bruno i San Francisco. Firma zatrudnia ponad 16 000 osób. W środku, znajduje się też centrum medyczne, gdzie można poddać się szczepieniu bądź masażom, ale i znaleźć prezerwatywy.  Siedziba wyposażona jest również  w siłownie z wieloma symulatorami przeznaczonymi do organizacji szkoleń grupowych. Biorąc pod uwagę jak duży jest budynek Google, zwiedzanie mogłoby potrwać kilka godzin. Ale już po tych kilku zdjęciach widać jak stworzona jest ta korporacja. Pełno miejsca na relaks, stoły bilardowe, siłownia, fortepian, wygodne fotele.

#1. Na zewnątrz budynków postawione są rowery, które służą do sprawnego przemieszczania się pomiędzy budynkami korporacji. To biuro jest czymś w rodzaju – miasta w mieście – tak to jest duże.

1#2. Tak prezentuje się biuro Google w Dolinie Krzemowej.

2#3. Jasne kolory – są wszędzie. Na dziedzińcu zewnętrznym oraz wewnątrz urzędu. Zwiedzanie możliwe jest jedynie w towarzystwie pracownika tej korporacji.

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : le_milody.livejornal.com

Reply