Okropni ludzie wykorzystywali psa jako żywy cel. Na szczęście znalazła się kobieta, która pomogła go uratować

Niestety, ale są na świecie okrutni ludzie, dla których życie i zdrowie zwierząt nie jest ważne, co najgorsze mogą oni posiadać zwierzaki i znęcać się nad nimi, póki ktoś ich nie przyłapie.

Bulteriery to rasa psów, która jest bardzo nierozumiana przez ludzi. Ich wygląd – mocny pysk i skośne oczy – powoduje, że wielu ludzi sądzi, że są to psy bojowe, groźne. Wszyscy oceniają je po wyglądzie, a tak naprawdę są to psy, które uwielbiają wylegiwać się na kanapie, żyć spokojnie. Czasami rozrabiają – jak to psiaki, ale bardzo ciężko rozstać się im z właścicielem, którego kochają ponad wszystko.

 

Bulteriery mają też wrodzoną dużą odporność na ból, więc są często wykorzystywane w walkach psów. To je wyniszcza, bo w głębi to ciepłe kluchy, które najlepiej czuja się w domowym zaciszu. Wie o tym doskonale Liz Hslam, która od lat jest miłośniczką psów, a w szczególności bulterierów. Wie, że psy tak doświadczone przez człowieka – przez przemoc mają problemy z zaufaniem człowiekowi. Jednak żadnego psa nie zostawiła bez pomocy. Kiedy dowiedziała się o Ericu ani chwili się nie wahała, by mu pomóc.

Całą historię Erica i Liz poznasz na kolejnej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : facebook.com, hefty.co

Reply