Te selfie nigdy nie powinny powstać! Co trzeba mieć w głowie, by robić sobie takie zdjęcia?!?

Ślepe podążanie za modą sprawia, że ludzie tracą zdrowy rozsądek.

Zdjęcia selfie cieszą się popularnością już od dłuższego czasu i nic nie wskazuje na to, by ludzie zaprzestali pstrykania fotek samym sobie. Ogólnie w robieniu zdjęć nie ma nic złego, ale coraz więcej osób robi je tylko po to, by zachwycić lub zaszokować użytkowników portali społecznościowych.

Niepohamowana chęć imponowania swoimi zdjęciami to nic dobrego, ponieważ skłania ludzi do robienia naprawdę głupich, niebezpiecznych i nieetycznych rzeczy. Co chwilę wybucha więc moda na nowy rodzaj selfie, niestety bardziej absurdalny niż poprzedni.

Głupota osób publikujących swoje selfie potrafi przerażać, ponieważ ich zachowanie przekracza wszelkie granice moralne i etyczne. Obecnie można wyróżnić trzy rodzaje selfie, które bulwersują najbardziej, bo świadczą o totalnym upadku współczesnych ludzi, zwłaszcza młodzieży, która lubuje się robieniu autoportretów z ręki.

Selfie ze zmarłym dziadkiem czy umierającym człowiekiem? A może fotka w obliczu tragedii? Dla ludzi, których zobaczycie na kolejnych stronach to żaden problem.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : parhlo.com

Reply