McDonald’s zaryzykował i wprowadził burgera z Nutellą. Reakcje konsumentów są skrajne!

Nie ma rzeczy smacznych i niesmacznych, są tylko różne kulinarne gusta.

Jedzenie jest niezwykle ważnym elementem życia człowieka, gdyż z jednej strony jest niezbędne organizmowi do życia i funkcjonowania, a z drugiej stanowi źródło przyjemności. Odczuwanie określonych smaków daje radość, więc każdy szuka takich połączeń, które najbardziej zaspokoją jego kulinarne zachcianki.

Największy sukces na rynku usług gastronomicznych zdają się odnosić restauracje typu fast food. Na pierwszy plan oczywiście wybija się McDonald’s, który obecny jest na wszystkich kontynentach, a liczba dziennie sprzedawanych przez sieć burgerów, liczona jest w milionach. W rezultacie dziś już trudno spotkać kogoś, kto nigdy nie jadł w McDonald’s.

Taki gigant o ugruntowanej pozycji na rynku, posiadający rzecze wiernych klientów, może pozwolić sobie na szalone eksperymenty smakowe. Pracownikom McDonald’s fantazji raczej nie brakuje, bo w jednym z europejskich krajów wprowadzili oni do sprzedaży słodkiego burgera, z najsłynniejszym czekoladowo-orzechowym kremem świata, czyli z Nutellą.

Gdzie można kupić słodkiego McBurgera? Jaki był jego odbiór przez konsumentów? Tego dowiecie się z dalszej części artykułu. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : gosocial.co, it.finance.yahoo.com, thestar.com, mcdonalds.it

Reply